ID e ofertes C5656
Oferta ka 752 shikime
€4,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C5 , Veturë
Prodhimi:
2008
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OKAZION SHITET Citroen c5 viti dhjetor 2007 me letra te paguara der ne fund te 2015 ,motorr 1.6 nafte ,harxhon 5 litra per 100 kilometra ,motorr hdi ,me liber sherbimesh ,me jastik vaj me ulje ngritje me 4 pozicione ,ne gjendje te perkryer si nga anet xhenerike dhe motorrike ,i diskutushem pak ,cmimi 4200 euro makina me kte cmim esht okazion Telefon: 0699888137

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin