ID e ofertes C921
Oferta ka 1513 shikime
€10,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C4 Picasso , Veturë
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
131 066 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Gri me nuancë blu, metalike, sediljet të rregullueshme në lartësi, xhamat me nuancë jeshile, xhep ftohës , komandat e AudioCD ne timo, leva e marshit në timon, rrjetë në bagazh. Makina është importuar nga Gjermania me libër servisi dhe ka kryer të gjitha shërbimet e duhura në servis të autorizuar nga CITROEN. Mundësi financimi me Leasing (maksimumi i kohëzgjatjes së financimit është 3 vjet). Cmimi me T.V.SH dhe doganë të paguar.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, Çelës me chip, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, klimë automatike, kompjuter bordi, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, radio/cd, sediljet pas të palosshme, sensorë shiu, timon elektrohidraulik, timon multifunksion