ID e ofertes C33624
Oferta ka 834 shikime
€9,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C4 Picasso ,
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Kilometrazhi:
130 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Citroen C4 Picasso 1.6 HDI, viti 2010, 133.900 km.- Liber sherbimesh - Kambio automatike (6 marshe) - Multifunctional Display (Kompjuter Bordi) - Klima automatike (4 zona) - Marshet tek timoni - Frena dore elektrike - AIRBAG (Ballor/Anesor/Koke/Gjuri) - ABS (Sistem AntiBllokim Gomash ne Frenim) - ESP (Program Elektronik Stabiliteti) - ASR (Kontroll Akselerimi/Diferenciali) - HDC (Hill Decent Control) - Pilot Automatik - Limitator Shpejtesie - Frigorifer i vogel per pijet - Fenere me Ndezje Automatike (Sensore Drite) - Sensore shiu - Xhami i pare panoramik - Fenere Mjergulle - Radio/CD Player - MMI (Multimedia Interface AUX/USB) - Timon Multifunksional Lekure - Timon ElektroHidraulik (Servotronic) - Timoni i Rregullueshem (Lartesi/Thellesi) - Sedilje Ortopedike - Sedilja e Shoferit me Suport Lumbar per Shtyllen Kurrizore - Sediljet Perpara te Rregullueshme ne Lartesi - Sistem ISOFIX (Per Sedilje Femijesh) - Sediljet e Pasme te Palosshme - Xhama Elektrike (x2) - Xhami i Pasem i erresuar nga fabrika - Pasqyra Elektrike dhe me Ngrohje - Indikator i Temperatures Jashtme - Immobiliser (Elektronik) - Mbyllje Qendrore me Pult - Kit Riparimi Gomash - Etj.Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe dokumenta te paguara deri ne Gusht 2016.Importuar nga Gjermania.Cmimi 9.300 euro, i padiskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin