ID e ofertes C67419
Oferta ka 962 shikime
€4,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C4 , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
130 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion... Citroën C4 full opsione viti 2007. ... 1.4 benzinë i sapo ardhur nga italia me të gjitha shërbimet e bëra atje me libër shërbimesh.. makina është në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike ... si nga brenda dhe nga jasht makina është perfekte në çdo gjë ..ka 139.000 km origjinale ..i gatshëm për çdo lloj prove . ......Shitet për arsye mospordorimi ....... .... ..... ........çmimi i diskutushëm

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin