ID e ofertes C104371
Oferta ka 1623 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C4 ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
160 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Citroen C4, viti 2006 prerje e re, 1.6 cc, 160 000 km te bera, nafte, kamio manuale, konsum minimal 4.5 litra ne 100 km ne autostrade dhe 6.5 litra ne 100 km ne trafik te renduar, xhamat elektrike, mbyllja qendrore automatike, me kondicioner, dokumenta te paguara deri ne Dhjetor 2016, Freksioni dhe turbo te sapo bera te reja, Disqe alumini, Goma te reja, me 3 dyer, sedile lekure te zeza, ABS, 3 Airbag, Kaseton MP3, gjendje perfekte. Cel. : +355 69 7561209

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin