ID e ofertes C9218
Oferta ka 823 shikime
€3,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C3 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
187 300 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 74 KM.........: 187300 citroen c3 viti 2005 1.4 nafte ,kambjo automatike dogane e paguar modeli eclusive full options me klima ,mbyllje qendrore me pult 3 celsa, bllokus timoni, xhama dhe pasqyra elektrike pilot automatik,sensor shiu dhe drite, kompjuter bordi ,komanda ne timon, kambjo automat tiptronic me nderrim edhe ne timon si formula uno goma te reja ,te gjitha sherbimet e kryera ,gati per targa konsumi ne qytet 5 litra ne linje 3.8 mesatarja 4.2 l per 100km eshte ne gjendje te perkryer si nga ana mekanike ashtu edhe vizive Tel. : 0674981047

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0674981047
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin