ID e ofertes C5389
Oferta ka 1166 shikime
€2,599 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C3 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Citroen C3 1.4 benzine manuale, viti 2oo2 , klima , xhama elektrik ,radio cd. makina esht ne gjendje shume te mire me targa dhe taksa te prera deri ne Shkurt /2015 . Cmimi: 2599 euro i disk. Cel: 0697521978 0697521979 0695302442

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin