ID e ofertes C101292
Oferta ka 1528 shikime
€3,400 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C3 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
150 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

CITROEN C 3 PLURIEL KAMBIO AUTOMATIKE / + MARSHA NE TIMON VITI 2003 MOTORR 1.6 CC GOMAT SHUME TE MIRA ME CLIMA AUTOMATIKE SENDILE GJYSEM LEKUR GJYSEM RROBE SHUME E PASTER SI JASHTE DHE BRENDA MAKINE SHUME E BUKUR DHE E VECANTE ME 160 MIJE KM 100% ORGJINALE MAKINA KA ME PAK SE 1 VIT QE KA ARDHUR NGA GJERMANIA KA KOLAODIM GJERMAN EURO 4 ME TE GJITHA DOKUMENTAT SHQIPTARE MAKINA ESHTE SHUME KOMODE NE HECJE TIMON MANOVRIM PER PARKIM PER SHKAK TE OPSIONIT " SENSO DRIVE" QE E BEN DHE SHUME EKONOMIKE MAKINE SHUME PRAKTIKE PER TRAFIK DHE NE QYTET PER SHOFERET E RINJ APO FEMRA ESHTE PERFEKTE CMIMI I DISKUTUESHEM .. FALEMINDERIT ...

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0663033031
Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin