ID e ofertes C101292
Oferta ka 1424 shikime
€3,400 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C3 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
150 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

CITROEN C 3 PLURIELKAMBIO AUTOMATIKE / + MARSHA NE TIMONVITI 2003MOTORR 1.6 CCGOMAT SHUME TE MIRAME CLIMA AUTOMATIKESENDILE GJYSEM LEKUR GJYSEM RROBESHUME E PASTER SI JASHTE DHE BRENDAMAKINE SHUME E BUKUR DHE E VECANTEME 160 MIJE KM 100% ORGJINALEMAKINA KA ME PAK SE 1 VIT QE KA ARDHUR NGA GJERMANIAKA KOLAODIM GJERMAN EURO 4ME TE GJITHA DOKUMENTAT SHQIPTAREMAKINA ESHTE SHUME KOMODE NE HECJE TIMON MANOVRIM PER PARKIM PER SHKAK TE OPSIONIT " SENSO DRIVE" QE E BEN DHE SHUME EKONOMIKEMAKINE SHUME PRAKTIKE PER TRAFIK DHE NE QYTET PER SHOFERET E RINJ APO FEMRA ESHTE PERFEKTECMIMI I DISKUTUESHEM ..FALEMINDERIT ...

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin