ID e ofertes C953
Oferta ka 1286 shikime
€5,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C3 , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
29 720 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Konsumi i kombinuar i karburantit: 6.7 litra. Sedilje lëkure, marsha në timon. Automjeti është blerë i ri në koncesionar dhe shoqërohet sëbashku me librin e servisit; është në gjendje perfekte. Cmimi me T.V.SH, targa shqiptare dhe dokumenta te paguara. Kontakt: +355 68 20 66 01

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355 4 5800025
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, disqe alumini, drita mjegulle, immobiliezer, klimë manuale, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, radio/cd, timon elektrik, xhama elektrikë