ID e ofertes C59660
Oferta ka 1440 shikime
€6,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C3 , Veturë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
55 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Të dhënat Teknike: Data e parë e regjistrimit: 2008 Motorri: Naftë 1.4 Kambio: Automatike Kilometra: 56.200 km Fuqia: 68 HP Nr. Vendeve: 4+1 Ngjyra: Zeze /zezë Pronar të mëparshëm të automjetit: 1 Libër shërbimi Siguracion i detyrushem deri me : 20 Shtator 2016 Siguracion kasko deri me : 20 Shtator 2016 Konsumi kombinuar : 4.2 l /100 km Opsionet: 1.Airbag ballore dhe anesore perpara 2.Airbag perde perpara dhe mbrapa 3.Sistem frenimi ABS EBD 4.Mbyllje qendrore me pult 5.Sediljet e pasme te palosshme dhe me ndarje 6.Kroskot dixhital 7.Xhama elektrike 8.Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me palosje 9. Sensore parkimi 10.Timon me veshje lekure 11.Kompjuter bordi multi-funksional 12.Mbeshtetese krahu perpara 13. Ajer i kondicionuar climatronik 14. Drita Mjegulle 15. Radio Cd Mp3 Automjeti eshte blere i ri me 0 kilometra dhe disponon liber per te gjithe sherbimet e kryera. https://www.facebook.com/Auto24.al/ Për më shumë infomracion na kontaktoni : "AUTO FRANCE-AL" Sh.p.k. Adresa: Autostrada Tirane-Durres km.6, Tirane Mob : + 355 67 60 00 566

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin