ID e ofertes C100071
Oferta ka 1461 shikime
€4,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën C1 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
123 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Citroen C1, viti 2007, 1.0 benzinë-motorr Toyota, 5 porta, ngjyrë mente-shumë e bukur, e përshtatshme për femra, kambio automatike tip tronik, 4+1 vende, kondicioner, kasetofon origjinal radio/CD, 4 airbag, 123.000 km origjinale, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, dy çelësa, goma të reja, me doganë, e sapoardhur.Çmimi 4000 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0684663487.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0684663487
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin