ID e ofertes C99312
Oferta ka 1173 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Chrysler PT Cruiser ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
170 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Chrysler PT 2.2 cdi,,,,E ardhur nga Gjermania,,,kamio manuale,,,sedilje kamosh me ngrohje,,,xhama elektrike,,pilot automatik,,,goma te reja,,,,konsumi 100km/5,7l,,,,ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike + Ndrrohet!!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0695239564
Shqipëri, Pogradeci

Informacion mbi mjetin