ID e ofertes C110212
Oferta ka 2050 shikime
€3,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Chevrolet Nubira ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
162 322 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

chevrolet nubira viti 29.12.2006 e sapoardhur dhe sapotarguar 1.6 benzine +gaz ( sekuencial BRC i dal nga fabrika me gaz gpl) i shenuar ne leje qarkullimi , super ekonomike 200 leke per 100 km, me kondicioner , navigator me karte memorie dhe prekje ,drita kseno, xhama dhe pasqyra elektrike, me te gjitha dokumentat e paguara deri qershor 2017 perfshire (taksa targa siguracion+KOLAUDIM) me te gjitha sherbimet e kryera perfshire (rrip motorri , pomp uji,rrip dinamo , vaj +filtra ,CHEVROLET ESHTE PJESE E GENERAL MOTORS ( ME THJESHTE MOTORR +KAMJE JANE OPEL ,TE GJITHA PJESET JANE OPEL)tel 0685040533

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0685040533
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin