ID e ofertes C31598
Oferta ka 1168 shikime
€2,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Chevrolet Kalos ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E kuqe
Kilometrazhi:
10 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

DAEWOO KALOS 1.2 BENXIN ,kambio MANUALE,,abs,,klima,2 celsa origjinal,,pasqyra elektrike,xhama elektrik 4goma te reja.Makina eshte me gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe dokumentat e paguara deri ne gusht 2016 cmimi 2400 euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin