ID e ofertes C1036
Oferta ka 1247 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Chevrolet Captiva , 4x4
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Me targa shqiptare dhe dokumenta te paguara. Kontakt: +355 68 20 66 011

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355 4 5800025
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, immobiliezer, klimatizator, mbështetëse krahu, pasqyra elektrike, perde, radio/cd, sensorë parkimi