ID e ofertes C4844
Oferta ka 675 shikime
€8,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Cadillac BLS ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
155 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Cadillac Model Europian 1.9 Diesel Full Option Viti 2007. Pjeset E Kembimit I Ka Te Opelit (Bashkpunim Me Opel) Sedilie Lekur Navigator Goma Te Reja Kambio Sekuenciale (Edhe Tek Timoni) E Blere Ne Dortmund Para Nje Viti . Cmimi I Diskutueshem , Pranohet Dhe Nderrimi Me Vlere Me Te Madhe Ose Me Te Vogle. 0696070000

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin