ID e ofertes C102269
Oferta ka 4317 shikime
€25,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW X5 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
143 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW X5--3.0 Benzin , Viti 2008 me 143.000 kmn origjinale , MODEL AMERIKAN , tavan xhami panorama , sallon lekure sedilje elektrike + me memory , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatik , navigator , cd player , bagazhier , hapje mbyllje qendrore , disqe alumini , pedana anesore , klima tronik , perde anesore , letra te gjitha te paguara , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi--25.000 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel--066 60 60 999--Viber--WhatsApp--KLODI Cel--069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin