ID e ofertes C92632
Oferta ka 1987 shikime
€21,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW X5 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
121 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Bmw X5 viti 2009 ne gjendje shum te mire dhe me kilometra origjinale. Sherbimet te gjitha te sapobera dhe goma te reja Bridgestone RSC. Makina eshte gati per cdo prove. Per me shume kontakt nepermjet cel,whatsapp,viber.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makinatreg
Tel: 0692088850
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin