ID e ofertes C7582
Oferta ka 1238 shikime
€14,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW X5 ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
187 540 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: bezhe Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 187540 Sedile lekure dhe elektrike me ngrohje. Xhamat elektrike. Pjeset xhenerikisht ne gjendje shumë shumë të mire . Xhamat panoramik i madh. Disqe alumini Goma te reja. Sensor parking para mbrapa. Bordi kompjuter në timon.Llamarina nuk ka asnjë gërvishtje. Navigator e TV. Makina jepet per ceshtje falimentimi. OKAZION. Tel. : 0684066444 Cel. : 0699855555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin