ID e ofertes C25145
Oferta ka 1349 shikime
€21,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW X5 , Fuoristradë
Prodhimi:
2009
Kilometrazhi:
230 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW X5—3.0 Diesel X-Driver Viti Prodhimit 2009 me 230.000 km origjinale mund ta kontrolloni te BMW…Kamio automatic-tiptronik sallon lekure sedilje elektrike+ngrohje+ftohje tavan xhami panoramik me hapje elektronike navigator cd player tv dvd komando ne timon sensor parkimi hapje mbyllje qendrore xhama pasqyra elektrike perde origjinal disqe alumini 20 me gomat e reja 80% klima tronik me 2 zona xhama pasqyra elektrike pasqyra me palosje drita kseno origjinale kompjuter bordi limitator shpejtesie…Letra te paguara Targa AA…Te gjitha sherbimet e bera…Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…super full Cmimi—21.500 Euro I diskutueshem +355689026873

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin