ID e ofertes C126198
Oferta ka 427 shikime
€5,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW X3 , Fuoristradë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
250 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET BMW X3 VITI 2008 MOTORR 2.0TDI NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE VIZUALE . KONSUMI 8.0 LITRA/100KM MAKINA E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE. JO TREGTAR

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

0676040816
Frenki Lula
Tel: 0676040816
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, drita mjegulle, dritare elektrike, mp3, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sistem alarmi, sistem navigimi, xhama elektrikë