ID e ofertes C99653
Oferta ka 1898 shikime
€7,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW X3 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW X3—3.0 Diesel , Viti Prodhimit Dhjetor 2005 , Kamio Automatik kondicioner komando ne timon kompjuter bordi pilot automatic cd player bagazhier sallon lekure sedilje me ngrohje xhama pasqyra elektrike disqe alumini hapje mbyllje qendrore drita kseno origjinale pedana anesore …Letra te gjitha te paguara deri ne Dhjetor 2016 …Te gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi-7500 Euro I diskutueshem ose nderrohetA(ME NDERRIM KA CMIM TJ) Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877 Facebook---Auto Metaj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin