ID e ofertes C93564
Oferta ka 1991 shikime
€7,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW ,
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
216 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

bmw 2.0nafte shum ekonomike,klima baxha,xhama te zinj orgjinale,sendilje me ngrohje,gjysem lekure gjysem rrobe,7 marsha,ndezja me buton start stop.e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar ne gjendje perfekte.. Tel. : 0695125292

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregmakina
Tel: 0695125292
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin