ID e ofertes C10531
Oferta ka 1058 shikime
€7,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 735 , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
3600 cm³
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Kamio automatic-tiptronik sedilje elektrike navigator cd player klima tronik xhama pasqyra elektrike marsha ne timon disqe alumini te kromuar xhama te zinj drita kseno fener me lupa sensor parkimi para mbrapa origjinale…Letra te gjitha te paguara Targa AA…Te gjitha sherbimet e sapo bera.Impiant gazi i sapo vendosur me garanci shum ekonomike ne gaz...Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—7500 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999-VDClab--Viber—WhatsAp—Klodi -069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Tel: 069 45 77 877
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin