ID e ofertes C1215
Oferta ka 1519 shikime
€19,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 730 ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet BMW 730 D Individual, Paketa individuale perfshin tapiceri te qepur me dore me lekure Kali, Dru i zi Piano, Disqe Individuale me goma te reja. Xhama te zi. Makines sapo i jane kryer te gjitha sherbimet vaj, filtra, dhe filter i kabines. Makina eshte e viti 2006 por ka dale ne perdorim ne 2008, ka 112,000 KM 2 TV, Bi-Xenon Dynamic qe kthehen sipas timonit, ulje ngritje i cili ulet dhe ngrihet sipas dritave te makinave. EDC amortizatore sipas terrenit. Makina shitet ose nderrohet me Modele BMW me te reja se 2009 kundrejt pageses. Vlera 19.500 Euro e diskutuseshme 355692223993

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin