ID e ofertes C67681
Oferta ka 2099 shikime
€7,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 730 , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
250 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mjet i shkelqyer 3.0 me te gjitha sherbimet Vaj filtra motorrit si dhe kamios te sapo bera Taketa dhe alkholi frenave te nderruara 2 jave me pare 2 Amortizatoret e pare te Rinj Zax Letrat te paguara deri 21.12.2016 Goma te reja 18.55.235 Makines ja kam ber sherbimet nga me te mirat Pasi nuk kam pas ne plan shitje Makina esht prodhim swedes Dhe te gjitha sherbimet jan ber vetem nga 1 person i lishencuar ( 1 Dore ) Mundesi nderrimi Porsche cayenne -ML - X5- Q7 - jeep wrangler OPS ne nderrim vlera e makines 7500€ Normale diferencen ne lek ose Euro Arsyeja e shitjes me duhet makine e Larte Cmimi i pa diskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Vlorë

Informacion mbi mjetin