ID e ofertes C2406
Oferta ka 1168 shikime
€8,600 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 730 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW 730d---3.0 Diesel Viti Prodhimit 2003 me 219.000 km origjinale Kamio Automatik-Tiptronik marsha ne timon sallon lekure sedilje elektrike klima tronik cd player bagazhier me 6 cd origjinal navigator komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie disqe alumini xhama pasqyra elektrike pasqyra me palosje drita kseno fener me lupa..Letra te gjitha te paguara Targa AA..Te gjitha sherbimet e sapo bera Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike… Cmimi---8600 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999-VDClab--Viber—WhatsAp—Klodi -069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin