ID e ofertes C6104
Oferta ka 996 shikime
€8,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 530 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
172 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes BMW Serie 5 (530) Viti : 2004 Motorri : 3.0 Nafte Ftohja : Klima Kambio : Automatike KM : 171740 OPSIONE : Sallon lekure , Radio-CD , Navi , Sensor Parkimi , Pasqyra elektrike dhe me mbyllje , Mbyllje qendrore , Komanda ne Timon , Fenere Kseno . Gjendja : Shume e mire , asnje Difekt . Te dhena : Ardhur nga Italia . Kjo makine shte gati per Targat . Dokumentacioni i RREGULLT . Cmimi : 8300 € I DISKUTUESHEM perfshire dhe Doganen (T.V.Sh). CEL : 069 20 61 517

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin