ID e ofertes C68145
Oferta ka 1851 shikime
€4,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 530 , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

bmw seria 530 Viti 2001 Dokumenta te rregullta Motorr diesel 3.0 Kamjo automatoke tip tronik Navigator.tv.karikator 6cd.telefon Sensor parkimi para-mrapa Tapiceri lekur ngjyr krem totalisht Xhama te zez te pasmit Serdilet e para elektrike me memory dhe me thyerjr tek shpina Komanda ne timon Pilot automatik Baxha siper Gomat e reja me vler 60 000 lek Timon tresh. Makina shkon me garanci ne cdo gje qe te keni deshir. Ne cmim jan te perfshira edhe nje pal disqe nr 18. Cmimi 4200 euro i diskutueshem ose nderrohet +/- diferencen. Faleminderit

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Shkodër

Informacion mbi mjetin