ID e ofertes C37532
Oferta ka 1003 shikime
€9,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 530 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Kilometrazhi:
194 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW 530 3.0 Diesel Viti prodhimit Dhjetor 2004 Makina ka 194 000 km origjinale sedilje elektrike komando ne timon navigator cd player bagazhier me 6 cd origjinal disqe alumini 18 goma michelin te vitit 7.2015 hapje mbyllje qendrore 2 celesa origjinal drita kseno fener me lupa klima tronik kamio manuale kompjuter bordi limitator shpejtesie pilot automatik. Letra te gjitha te Targa AA deri ne SHTATOR TE 2016 .. Te gjitha sherbimet e bera. Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Makina esht ne gjendje perfekte .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin