ID e ofertes C35118
Oferta ka 1438 shikime
€9,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 525 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

makina eshte ne gjendje shum te mir letrat e sapo paguar per nji vit vaj kambio vaj motorri te nderruara te bmw dhe cdo sherbim i ber ne kohe xhama te zinj orgjinal sallon mershine serdile me ngrohje navigator mp3 fenera me lup xeno orgjinale motorr 2.5 shum ekonomik cmimi 9000 euro mundesi nderrimi viber whatsApp

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin