ID e ofertes C5371
Oferta ka 1217 shikime
€8,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 525 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
71 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina është në gjëndje shumë të mirë, ka ardhur nga amerika dhe ka kryer vetëm 4 mijë km në shqipëri. dogana e paguar, targat tr-u, okazion i mirë për vetëm 8000 €uro. 0692032670

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin