ID e ofertes C3391
Oferta ka 1205 shikime
€10,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 525 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW Seria 5 e vitit 2005,Automatike ,, Sallon lekure ngrohje,dhe ftohje ngjyre bezhe me lekure me vrima,,ne gjendje perfekte pa asnje lloj problemi,, Full option ,, Look M 2008 dritat kseno bi kseno ,, pasqyrat me mbyllje hapje nga celesi bashke me xhamat ,.,te gjitha letrat e paguara deri ne shkurt te 2016 , sensor parkimi para , mbrapa navigator cd dhe dvd+bagazhier me 9 cd,, Telefon origjinal nga fabrika ,, bluetoth ,, me buton emergjence ,,timoni me memorje,, sendilje me memorje Ekran mbi kroskod sensor shiu automat ,, pilot automatik disqe origjinal look m goma te reja.. Muzike Harman Kardon me amplifikim nga vet fabrika Vaj,filter te nderruara Cmimi 10000 euro Me mundesi ndrrimi.. Mund te kontaktojm ne viber ose whatsapp Emri: BMW Telefon: 0674940300

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin