ID e ofertes C125768
Oferta ka 116 shikime
€12,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 525 , Veturë
Prodhimi:
2013
Kilometrazhi:
127 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet BMW 5 Series Sedan (F10 LCI, Facelift 2013) 528i (245 Hp) Steptronic, viti 2013 Makina disponon : Fuqia motorike 2000 cc Benzine Kambio : 8, automatic transmission Steptronic Dokumenta te sapo rinovuara Goma te reja Km 127 000 (te certifikuara me te drejte kontrolli) Xhama e zinj te regjistruar ne leje Emission standard : Euro 6 konsumi : Fuel consumption (economy) - URBAN 8.0-8.6 l/100 km Fuel consumption (economy) - EXTRA URBAN 5.0-5.3 l/100 km Fuel consumption (economy) - COMBINED 6.1-6.5 l/100 km te gjitha sherbimet te kryera ne kohen e duhur. Mund ta kontrolloni ku te deshironi pa asnje problem "Full-extra" si : baxho, sensor parkimi para mbrapa, kamera parkimi mbrapa, i gjithe salloni lekure ngjyre bezhe shume komod dhe i rehatshem, sediljet me ngrohje, bagazhi me hapje me sensor, 6 cd changer, Navigator "update" me te gjitha hartat, etj etj... makina eshte sh sh e mirembajtur, eshte ne gjendje perfekte, e pordorur vetem nga nje person. Cmimi i diskutueshem duke pare makinen nga afer

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

airbag anësore, disqe alumini, dritare elektrike, klimë automatike, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore e dyerve, ndezje me buton start/stop, pasqyra elektrike, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sistem alarmi, sistem navigimi, timon lëkure, tv ne bord, veshje lëkure, xhama elektrikë