ID e ofertes C5050
Oferta ka 1097 shikime
€16,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 335 Seria 3 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW, E-92, 335d e vitit 2008, me 160.000 kilometra. Ne gjendje shume te mire dhe te gjitha serviset e kryera, gomat jane te reja. Numer kontakti: 0692147099

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin