ID e ofertes C3845
Oferta ka 1269 shikime
$10,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 330 Seria 3 , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
3000 cm³
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW 330 D XDRIVE 4×4 per terrene malore ,bore dhe shi shume e shpejte dhe e kontrrollueshme ne rruge Full Options ngjyra jashte e zeze tapiceria meshin ngjyra bezhe AUDIO CD DVD AUX serdiljet me ngrohje disqe 17 (gomat e reja sapo te vendosura) komanda ne timon komande zanore Bluetooth voice control navigator kompjuter i bordit NAP 4 dritaret elektrike sensor parkimi PDC DTC HDC ndezje me buton start sensor shiu drita bi xenon pasqyrat elektrike me palosje Viti i prodhimit dhjetor 2006 makina eshte e mbajtur mire sherbimet e bera cdo 8000 kilometra MAKINA SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI (nuk nderrohet) KURESHTARET MOS TE KONTAKTOJNE Letra e siguracion te paguara deri ne gusht 2015 MBAHET NE GARAZH 10 500 € sherbimet e sapo bera pastrim e gjithe linja naftes 6 injektor te ri ferrota te reja para mbrapa filter ajri dhe filter kondicioneri pastrim karburatori Makina eshte ne gjendje te shkelqyer ska nevoje per asgje Telefon: 0699752555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin