ID e ofertes C10447
Oferta ka 1090 shikime
€6,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 320 Seria 3 , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
202 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Viti Prodhimit Dhjetor 2006 me 202.000 km origjinale kamio manual 6+1 marsha 4 xhama 2 pasqyra elektrike cd-player navigator komando ne timon klima tronik disqe alumini tiptronik origjinale ndezje me buton START –STOP fenera me lupa fener bi kseno sensor parkimi para mbrapa origjinal. Letra te gjitha te paguara deri ne Mars 2016 Targa AA. Te gjitha sherbimet e sapo bera ., Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Flm Cmimi-6400 Euro I diskutueshem. Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Tel: 069 45 77 877
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin