ID e ofertes C70424
Oferta ka 1297 shikime
€3,600 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 320 Seria 3 , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje te mire vizuale , motorrike dhe xhenerike, km origjinal, sensor parkimi, baxho funksionale, pilot automatik,6 l/100km.te gjitha sherbimet e bera tek servis kadiu nuk ka nevoj per te pakten 1 vit per servis vetem freksioni esht pak I rene.cmimi I diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin