ID e ofertes C59814
Oferta ka 1732 shikime
€9,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 320 Seria 3 , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW 320----2.0 Diesel Viti Prodhimit 2009 kamio manuale xhama pasqyra elektrike cd-player bagazhier komando ne timon klima tronik disqe alumini ndezje START –STOP---fener kseno limitator shpjtesie hapje mbyllje qendrore . Letra te gjitha te paguara deri ne Prill 216. Te gjitha sherbimet e sapo bera ., Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Ska nevoj per asnje lloj sherbimi . Cmimi-9900 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999-VDFClub--Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin