ID e ofertes C28690
Oferta ka 1030 shikime
€7,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 320 Seria 3 ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Bmw viti i prodhimit 2006 me keto karakteristika:Modeli 320 td fuqi motorrike 2000,Radio\cd+Dvd origjinale nga fabrika,Kompjuter bordi,Xhama+pasqyra elektrike,Disqe alumini,Baxha e madhe ne te gjitha sip e gabines panoramike,Abs,Esp,Sistem kunder rreshqitjes,etj etj.Full full option.Mjeti eshte i sapo ardhur nga jashte dhe i paperdorur ne shqiperi.Mjeti eshte ne gjendje te perfekte motorrike xhenerike ashtu dhe vizuale.Me dokumenta te paguara deri ne 2016 dhe te rregullta per jashte shtetit.Per me shume info kontaktoni ne nr e meposhtem.Faleminderit

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin