ID e ofertes C26580
Oferta ka 1397 shikime
€3,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 320 Seria 3 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

bmw 320 shitet per arsye mos perdorimi,,ne gjendje shum te mir mekanike dhe xhenerike... kater xhamat elekrike kondicjonerin klima 6 air beg disqe alumini origjinale bmw......

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin