ID e ofertes C4266
Oferta ka 1417 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 318 Seria 3 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina esht perdorur vetem nga 2 duar e blere me 38mi km ne itali. Esht mbajtur si makin e dyte ka bere sh pak km,, ka hyr ne shqiperi ne 30/07/2013 mbyllur ne garazhd perdoret vetem 20 dit ne vit kur vjen pronari nga italia disqe 18,goma te 70%, 2.0 benzin, , xhama dhe cabrion elektronik, letra te rregullta targa AA cell it 00393486421018 niku skeda teknike Carrozzeria Cabrio Numero porte 2 Numero posti 4 Bagagliaio (min-max) 300 - 0 dm3 Capacità serbatoio 63 litri Massa in ordine di marcia 1.465 kg Lunghezza 448 cm Larghezza 175 cm Altezza 137 cm Passo 272 cm Motore Motore 4 cilindri in linea Cilindrata 1995 Alimentazione Benzina Potenza max/regime 105kW (143 CV) a 6000 giri/min Coppia max 200 Nm Trazione Posteriore Cambio Manuale Marce 5 Prestazioni Velocità max 206 km/h Accelerazione 0-100km/h 10.2 secondi Omologazione antinquin. Euro 4 Emissioni CO2 (g/km) 187 Consumi (litri/100 km) Urbano 10.7 Extraurbano 6 Misto 7.7 Codice infocar 051504200109 Emri: DENNI Telefon: 0694534313

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin