ID e ofertes C115706
Oferta ka 2069 shikime
€2,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 316 Seria 3 , 4x4
Prodhimi:
2000
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet BMW seria 3 me motor 1.9 benzin e fundvitit 2000, dhe impiant gazi italian Lovato. Ne gjendje perfekte, e paster si brenda dhe jashte. Te gjitha sherbimet e kryera dhe letra deri mars 2018. Shitet vetem per arsye se kam blere makine me te re. OKAZION: 2500 eu negociueshem Kontakt: 0692906720

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, disqe alumini