ID e ofertes C3827
Oferta ka 1152 shikime
€11,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 116 Seria 1 , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Cel: 0672024991 Bmw seria 1 , benzine 1.6 , automat,viti 2009 , 50 mij kilometra , dritat bixenon , sedilje lekure , sensor parkimi , disqe 17 , makina eshte e blere ne dyqan te bmw (Harilena grup) dhe te gjitha sherbimet jane bere te servisi bmw

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin