ID e ofertes C40516
Oferta ka 1529 shikime
€6,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 116 Seria 1 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E bardhë
Kilometrazhi:
10 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makinen eshte "BMW Premium Selection" e mora direkt nga Gjermania ne 2012 ne dyqan BMW Gjermane "Autohaus Derr+Hes GmbH & Co. KG". Me gjithe dokument origjinale.te gjitha serviset e bera ne koncesionar i BMW si ne gjermani ashtu dhe ne Shqiperi,e shoqeruar me liber sherbimi Cmimi : 6800 EuroViti prodhimi : Dhjetori 2007 Model: 2008 Karburanti: Benzin 1.6 Tipi: Advantage Package 5 Dyer E bardhe Manuale, 6 marsh 140000 km Full Service Records Taksa te paguara deri Prill 2015- Advantage Package - Sport seats - Auto Start Stop function - Brake Energy Regeneration - Ekonomike EU4 emission standard - Seat heating driver / passenger

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin