ID e ofertes C28905
Oferta ka 1508 shikime
€2,400 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes audi e sapoardhur me dogan gati per targa 1.9 tdi ne gjendje perfekte sw shum e paster si Brenda dhe jasht cmim 2400 euro i diskutueshme

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin