ID e ofertes C3687
Oferta ka 960 shikime
€22,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi S8 , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
5200 cm³
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

AUDI S8 LUNGO V10 BENZIN 5.2L.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 160000KM ORIGJINALE.HAPJE DHE MBYLLJE ME GISHT.NDEZJE ME ANE TE SHENJES SE GISHTIT.MAKINA KA FRIGORIFER ORIGJINAL NGA FABRIKA.KOMPLET VESHJET BRENDA KARBON ORIGJINALE TE FABRIKES .XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA.ME MARSHE NE TIMON.ME JESTEK AJRI DHE ME 4POZICIONE ULJE DHE NGRITJE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.PERDE MBRAPA DHE TEK DYERT ELEKTRONIKE ME BUTON.SEDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME BAXHO XHAMI.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 20.DRITAT BIKSENON.TAPICERI E ZEZ ME GRI ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH.BAGAZHI HAPJE DHE MBYLLJE ME BUTON.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA. CMIMI ESHTE 22000EURO.JO SMS FACEBOOK AUTO MOLLATelefon: 0692072502

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin