ID e ofertes C71541
Oferta ka 1092 shikime
€6,350
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi S4 , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Bojëqielli
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
4 999 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte Full, ka cdo pjes konsumi te re dhe origjinale. Eshte me impjant gazi Lovato. Kam 5 goma te reja dhe 5 disqe origjinale, amortizator dhe susta sport xhama dhe perde elektrike. Konsumon 12L Benzine/100KL, me gaz i bie afersisht 550 Lek/100KL. Ka motorr 1.8Turbo. Ju ftoji vetem te vini ta shikoni.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin