ID e ofertes C38920
Oferta ka 2303 shikime
€13,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi Q5 ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
211 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Audi Q5 2.0 diesel.. full opsion... sensor parkimi origjinale te audit ..... navi + mp3 + kart memorje + bluettoth + telefon... sendile mershini kafe me ngrohje... disqe origjinale te audit 20... me siguracion dhe per jasht shtetit.... me targa AA dokumenta te rregullta.... makina esht e adhur nga gjermania dhe esht perdorur nga 2 persona.... cmimi i diskutueshem ose kembehet me automat... + diferencen varet nga makina ....

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

shesmakine
Tel: 0684747071
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin