ID e ofertes C103855
Oferta ka 2900 shikime
€24,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi Q5 ,
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
148 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi Q5 2X S-line fabrike 3.0 TDI sport paket . Kambio Automatike me 7 marsha me sistem Formula 1 Sedilje me memorje + Nxehrje para dhe mbrapa , Navigator i madh +DVD me kart memorje + Telefon te intergruar, Bose System audio Kamer parkimi mrapa + Sensor para dhe mbrapa. Fener B Xenon me sistem sipas kthesave+ Stopa LED model 2012 USA Version, Disqe Alumini me Diemeter 20 Polesh Me Xham Panoramik te madh Ganxhe per Rimorkio me hapje elektrike. Sallon lekure sport line Absolut FULL FULL FULL Makina esht e sapo ardhur nga Zvicra me dogan te paguar . 148.000 km origjinale . Makina eshe ne gjendje perfekte . Tel. : 0672066121

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0672066121
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin